5 טיפים ללימודים בקורס דיגיטלי/מקוון-

התקדמות הטכנולוגיה ואיתה התקדמות שיטות הלמידה מצריך מאיתנו לבצע שינויים בהרגלים ובדרכים שהיינו רגילים ללמוד עד היום. כאשר לוקחים קורס דיגיטלי יש צורך ללמוד בדרך שונה (אך יעלה בהרבה) מאיך שלמדנו עד היום במסגרות השונות. הכנו לכם 5 טיפים מנצחים ללימודים בקורס און ליין-

  1. תכננו את הזמן שלכם מראש-  לימודים בקורס דיגיטלי אשר מוקלט מראש מצריכים מאיתנו משמעת עצמית בשביל לנהל את הזמן שלנו ולשבת ללמוד. פעמים רבות קל לנו לדחות את הלמידה ליום אחר לדבוק במחשבה שהקורס המוקלט לא בורח לשום מקום. בשביל להימנע מהמצב הזה ובשביל לעמוד ביעדים שהצבתם לעצמכם לגבי סיום הקורס אנחנו ממליצים לתכנן מראש את הזמן שאתם מתכוונים ללמוד בו (ובאמת ללמוד בו). ההמלצה היא לתכנן מראש כל 3 ימים מתי וכמה אתם מתכוונים ללמוד. ניתן לחלק את הלמידה לפי זמן או לפי נושאים העיקר שתעמדו במשימה שהצבתם לעצמכם.
  1. ארגון סביבת למידה- לכולם ברור שאי אפשר ללמוד בסלון מלא בילדים או בפארק רועש. לכן בשביל להצליח להפיק את המירב מהשיעורים הדיגיטליים אנחנו ממליצים לארגן מראש סביבה נוחה ללמידה. זה יכול להיות פינה בבית, או שולחן משלכם ובו מאורגנים כל מה שאתם צריכים בשביל הלמידה (מחשב, הספרים, המחברת וכו’.) אגב, בשביל לזכור את החומר עוד יותר ההמלצה היא מידי פעם לגוון בסביבה שאתם לומדים (במידה ואפשר).
  1. הבנת החומר לפני מעבר לנושא הבא- מי מאיתנו לא זוכר את התחושה בכיתה שהמורה/מרצה ממשיך לעבור על נושאים מבלי שהבנתם או תרגלתם את הנושא שהרגע למדתם. הדילוג הזה עלול להיות מפתה גם בקורס דיגיטלי מהבית. אבל דווקא פה מופיע אחד היתרונות הגדולים בקורס דיגיטלי און ליין והוא היכולת לחזור על החומר כמה וכמה פעמים שתרצו עד שהבנו את החומר במאת האחוזים ונהיה מוכנים לעבור לנושא הבא. יותר מזה – אנחנו במכללת IPC בנינו לאחר כל נושא מבחן קצר שיבטיח שהבנתם את החומר כראוי בשביל שתהיה לכם אינדיקציה לגבי הבנת הנושא היכולת לעבור לנושא הבא.
  1. לדעת למי לפנות- לפעמים ניתן למצוא את עצמנו אבודים כאשר לומדים נושא לבד דרך המחשב. אך חשוב מאוד לא להתייאש ולדעת למי לפנות לקבלת העזרה הדרושה לכם על מנת להבין את החומר. אצלנו במכללת IPC יש מחלקה שלמה שכל יעודה לתמוך בתלמידים שלנו ולהוות דלת לכל השאלות והבעיות הצצות בדרך עד לסיום הקורס. חשוב מאוד לא להתבייש לפנות לתמיכה שצריך, גם כשנראה לכם שאתם מציקים, מחלקת התמיכה של IPC תמיד פה בשבילכם. בנוסף, במידה ואתם נתקלים בבעיות בשעות שהתמיכה לא זמינים חשוב מאוד שתרשמו את הבעיה שנתקלתם בה ותפנו לקבלת עזרה בשעות העבודה של מחלקת התמיכה על מנת שתקבלו פתרון מלא לבעיה שלכם.
  1. להאמין בעצמכם בדרך שבחרתם- טיפ זה חשוב לא רק ללמידת קורס דיגיטלי אלה לכל דבר שהחלטתם בחיים. מוטיבציה גבוהה מהווה את אחד העוגנים החשובים ביותר לסיום תהליך בהצלחה. חשוב מאוד לשמור על מוטיבציה גבוהה ולהאמין בתהליך שאנחנו עומדים לעבור בדרך למקצוע החדש. אנחנו כבר מאמינים בכם, עכשיו נשאר רק לכם להאמין בזה גם. 

לעוד מידע על לימודים דיגיטליים בקורס און ליין מהבית, מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ אישי ללימודים. 

הירשמו לקבלת מידע נוסף והרשמה:

אתה קרוב מרחק קליק אחד כדי להתחיל להיות סטודנט אצלנו!

רוצה לעבור לסילבוס?

יש למלא את הפרטים למטה 

רוצה לעבור לסילבוס?

יש למלא את הפרטים למטה 

דילוג לתוכן