אסטרטגיה, ייעוד, חזון וערכים

דבר המנהל המקצועי

עדי ארקין

העולם העסקי הולך ומשנה את פניו בשנים האחרונות מן הקצה אל הקצה. תחומי ידע עצומים נחקרים ונגלים, טכנולוגיות חדשות מפותחות, ומקצועות חדשים נולדים ונדרשים ע”י השוק בקצב מסחרר.

נוסף על כך, אמצעי התקשורת מאפשרים שליטה ועבודה מרחוק. לאור שינויים אלה ועוד, אוניברסיטאות רבות ברחבי העולם מצמצמות את פעילויותיהן המסורתיות ופותחות יחידות חדשות ומשגשגות של לימודי תעודה והכשרה למקצועות המבוקשים ביותר כיום בשוק התעסוקה העולמי, במתכונת של לימודים מקוונים.

אנו במכללת IPC חרטנו על דגלנו לפתח ולקדם את עולם התעסוקה המודרני המתמודד עם אתגרים מורכבים ועם שינויים מהירים. מכללת IPC שמה לה למטרה להכשיר ולטפח אנשי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה בתחומם ולהפוך את בוגריה ליזמים ולפורצי דרך בתחומי התמחותם.

עדי ארקין מנהל מקצועי, מכללת IPC  

הייעוד

אנו דוגלים בקידום השוויון בלימודים ובתעסוקה בחברה הישראלית, באמצעות הענקת הזדמנות לכל אחת ואחד לרכישת מקצוע מבוקש

אנו שואפים לקדם ולטפח צעירים וצעירות בתחילת דרכם, לסייע בידיהם לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בבניית קריירה משגשגת וארוכת שנים, ובקצרה – להפוך אותם ליזמים עסקיים מובילי דרך

אנו מאמינים בסלילת קריירה שנייה לאנשים המעוניינים לפלס את דרכם בעולמות חדשים, משתנים ומאתגרים

בין שותפינו העסקיים

החזון הלימודי

מכללת IPC שואפת להיות אתר המכללות האיכותי והמוביל בישראל ללימודים מקוונים, ולהוביל דרך חדשה בעולם התעסוקה וההכשרה המקצועית בישראל.

המודל הלימודי פורץ הדרך שפיתחה המכללה מבוסס על מספר עקרונות וקווים מנחים:

התמחות הדרגתית
הקורסים במכללת IPC נבנו ע"י צוות מומחי הדרכה ביחד עם צוות המומחים בתחום המקצוע של הקורס. כלל הקורסים נועדו להקנות את הידע בצורה הדרגתית כך שכל תלמיד מכל סוג רקע וניסיון יצליח לצבור את הידע מאפס ומשם להתקדם איתנו כל הדרך להצלחה. כלל הקורסים נמצאים במערכות למידה מתקדמות אשר נותנות פידבק לתלמיד במהלך הלמידה ומוודאות את הבנת החומר בטרם מעבר לנושאים נוספים.
מומחי תעשייה בכירים
כל קורס מפוקח ומנוהל על ידי מנהל תחום שהינו מומחה מוכר בתחומו, וכן מצוות מנצח ומוביל של מרצים, כולם מגיעים מהעולם המעשי והינם בעלי רקורד מוכר ומוערך בתעשייה. כל המודולים הלימודיים המשמשים בקורסים השונים פותחו בהתאם לצורכי השוק כדי להבטיח לימודים העומדים בדרישותיו המשתנות.
לימודים מקוונים היברידיים
כל קורס מפוקח ומנוהל על ידי מנהל תחום שהינו מומחה מוכר בתחומו, וכן מצוות מנצח ומוביל של מרצים, כולם מגיעים מהעולם המעשי והינם בעלי רקורד מוכר ומוערך בתעשייה. כל המודולים הלימודיים המשמשים בקורסים השונים פותחו בהתאם לצורכי השוק כדי להבטיח לימודים העומדים בדרישותיו המשתנות.
ליווי צמוד
מכללת IPC מעניקה לתלמידיה ליווי אישי וצמוד במהלך כל זמן הלימודים – וגם אחריהם. בלא הגבלת זמן, שנים קדימה. הליווי כולל מענה לשאלות ולכל בעיה שעלולה לצוץ, ועדכונים על כל המתרחש והמתחדש בתחום ובענף שהסטודנט למד. את הליווי המקצועי והמהיר מעניק צוות המרצים המוסמך שלנו, הרלוונטי לתחום ההתמחות של הסטודנט.
התנסות מעשית
במכללת IPC שמנו לנו כמשימה ראשית לשלב התנסויות מעשיות מתחום המקצוע של הקורס, כל תלמיד יקבל התנסות מעשית ויצבור ניסיון פרקטי בתחום אותו הוא לומד בטרם ההגעה למקום העבודה.
מצגות אינטראקטיביות
הקורסים המקוונים מלווים באנימציה המתקדמת ביותר בתעשייה ובמתכונת לימודית חדשנית בענף מצגות הוידאו האינטראקטיביות בעולם כולו. חשוב לנו לוודא ולהבטיח שהקורסים יהיו מעניינים ומושכים, וכי הסטודנטים יצליחו לשמור על רמת קשב מקסימלית ורציפה בכל שלב ושלב.