שאלות ותשובות

אנחנו מאמינים בשקיפות מוחלטת

שאלות רלוונטיות | לתלמידים

כי אם ללמוד מקצוע, אז מבכירי המומחים הידועים בתחום, בישראל.

כי אם ללמוד מקצוע, אז במתכונת מקוונת והיברידית המאפשרת לימודים מקוונים על שלל יתרונותיהם, לצד התנסות מעשית בשטח.

כי אם ללמוד מקצוע במתכונת מקוונת, אז באתר לימודים המבוסס על מתכונת לימודית חדשנית, המתקדמת בענף מצגות הוידאו האינטראקטיביות בעולם, מתכונת המבטיחה חוויית לימודים אחרת,  מהיום הראשון.

כי אם ללמוד מקצוע, אז בקורס המקיף ביותר, הכולל את כל חטיבות התחום הנלמד.

כי אם ללמוד מקצוע, אז במכללה שלא רואה בך עוד סטודנט, אלא לקוח שנרצה ללוות אותו מרגע כניסתו, ולסייע בידיו בדרכו לסלילת קריירה ולהשתלבותו המלאה בעולם התעסוקת, מיד עם תום לימודיו.

כי אם ללמוד מקצוע, אז במכללה המאפשרת לך, הסטודנט, להתקדם בקצב שלך, ותומכת בך בכל רגע נתון באמצעות צוות מרצים השומר איתך על קשר ישיר ורצוף, כמו גם המנהל האקדמי עצמו, העומד בראש המכללה.

כי אם ללמוד מקצוע, אז במכללה השואפת גם אל מעבר לשוק המקומי, ומכינה את בוגריה להצליח גם בשווקים בינלאומיים.

כי אם ללמוד מקצוע, אז במכללה שמעמידה לרשותך מחלקת השמה לעבודה שתסייע לך למציאת עבודה בסיום ההכשרה ומחלקת ייעוץ ופיתוח עסקי שתאפשר לך לפתח מיזמים ולפתוח עסק משלך.  

ההרשמה מתבצעת בתהליך פשוט ובאופן נגיש וידידותי:

משאירים פנייה באתר, מקבלים ייעוץ ראשוני בחינם לגמרי מיועצי הלימודים שלנו. הם ישמחו לברר אתכם מהם המקצועות המעניינים והמתאימים לכם ביותר.
בשלב זה גם נציג בפניכם את מסלול הלימודים הצפוי לכם – את הדרך הזו שנלך אתכם יד ביד, בדרככם לבנות קריירה מצליחה בשוק העבודה.

ממש לא. אין צורך בכל ניסיון מקצועי או בידע קודם כלשהו כדי להיות סטודנט במכללת IPC.

הייעוד שלנו הוא להכשיר את כל מי שרוצה בכך, את כל מי שמתעניין, חסר ניסיון ככל שיהיה, ולהפוך אותו/אותה לטוב ביותר בתחום הלימודים שיבחר, ולמקצוען אמיתי בדור הבא של שוק העבודה – וכל זאת בפרק זמן קצר!

 

מסלול הלימודים במכללה מעוצב כך שיבטיח שכל סטודנט יסיים את לימודיו בזמן ובקצב הלימודים המתאימים לו. השלב הראשון של כל קורס הוא חלק לימוד עיוני דיגיטלי במתכונת סרטוני VOD המאפשרים לכל סטודנט להתחבר בזמן וקצב שנוח לו מכל מקום בעולם ללמידה. בהתאם לכך, עם סיומו של כל נושא לימודי יידרש הסטודנט לעמוד בבחינה קצרה הבנויה במתכונת נוחה כוללת שאלות סיכום אמריקאיות, ולאחריה יזכה בניקוד היחסי מתוך סך הניקוד הכללי עד לסיום המסלול. הניקוד מציג את ההתקדמות של כל סטודנט עד שיהפוך מקצוען בתחומו. המסלול כולל מחלקה שלמה שדואגת לליווי אישי של כל סטודנט. השלב השני הוא חלק מעשי פרונטלי חוויות המשלב סדנאות חוויתיות, סיורי שטח, כנסים, אירועים ותרגילים בסביבה טכנולוגית.

בשמחה! אנו מעניקים מלגות לימודים לסטודנטים הזקוקים לעזרה וסיוע כלכלי. מכללת IPC חרטה על דגלה לתרום, לסייע ולעזור בכדי לצמצם את הפערים החברתיים בישראל באמצעות הכשרת אנשי מקצוע לשוק העבודה. על כל מועמד המבקש לקבל מלגת לימודים במכללה, להגיש את בקשתו בטופס רשמי. לאחר מכן יתקבל המועמד לריאיון קצר אצל המנהל האקדמי של המכללה, ואז תתקבל החלטה בעניינו.

 

בהחלט! המכללה נמצאת בקשרי עבודה הדוקים ומועילים עם מעסיקים רבים בשוק העבודה, במגוון תחומים. אנו שואפים ומכוונים לסייע לכל בוגר שלנו להשתלב באחת החברות הרלוונטיות שמכללת IPC קשורה אליהן בקשרי עבודה ועסקים, מיד עם תום לימודיו.

 

מכללת IPC חרטה על דיגלה להיות גורם משמעותי בעולם הלימודים המקצועיים ולפיכך אנו חייבים ומחויבים להיות עדכניים באופן שוטף ורציף בתחום התעסוקה המשתנה ללא הרף.

שעריה של המכללה לעולם יהיו פתוחים בפני בוגריה, ואלה מוזמנים תמיד להתעדכן ולתחזק רמה מקצועית גבוהה בהתייעצויות ורענונים מול מרצי המכללה, בכל הנוגע לחידושים וכל הסוגיות המקצועיות העולות בתחום התמחותם.

 

שאלות רלוונטיות | למעסיקים

לבוגרי מכללת IPC יתרונות משמעותיים על פני בוגרים שהוכשרו בכל בית ספר אחר:

• הם הבקיאים ביותר בחומרי הלימוד העדכניים;

• הם הוכשרו על ידי בכירי המומחים בתחומים הנלמדים;

• הם עברו הכשרה ארוכה יותר מאלה המוצעות ע”י מרבית תוכניות הלימוד האחרות;

• הם יצאו עם תיק עבודות מעשי בכל תחומי הלימוד המרכזיים;

• בנוסף על הלימודים העיוניים, הם התנסו בסדנאות מעשיות המועברות על ידי מנהלי תכניות הלימודים במטרה להבטיח את יכולותיהם המקצועיות והמעשיות;

 

• אנו שמחים לקלוט מומחים מקשת רחבה של חברות וארגונים מובילים בישראל כמרצים במכללה.

• אנו מעמידים לרשות החברות והארגונים את צוות המומחים שלנו לכל סוגיה ועניין.